.

.

1/4 ОЗ Kraft Картон Lip Balm/Лекувам/Козметички/Лосион Цевки x500

1/4 ОЗ Kraft Картон Lip Balm/Лекувам/Козметички/Лосион Цевки x500

DEN 6599.76

Износ
Во продавницата.

Масло Отпорни На Хартија Бариера.Притисни До Дното.Лесно Се Применуваат Сопствени Етикети.Еко-пријателска алтернатива за пластика. 500 Пакет.Големина : 22mm x 45mm 0.25 Унци / 7.5 m L деновите на пополнување депонии со користат пластични lip balm / лекувам / лосион бар контејнери е завршена.Она што е точка на правење на вашиот сопствен органски balms и salves со љубов и грижа само да се стави ги во пластични контејнери кои НИКОГАШ нема да се распаѓаат?Вашиот производ не може да биде 100% природни, освен ако пакетот доаѓа во е 100% biodegradable.Овие kraft хартија push-up 100% рециклираат цевки се одличен еко пријателски алтернатива за цевки направени од нафта базирани на пластика.Овој Оглас Е За : 500x 1/4 ОЗ Kraft Картон Контејнери.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите