.

.

Amosfun Thanksful Банер денот на Благодарноста Burlap Банер славете Партија Банер Swallowtail Знаме Виси Гарланд Денот на Благодарноста Материјали за Дома Партијата Декор

Amosfun Thanksful Банер денот на Благодарноста Burlap Банер славете Партија Банер Swallowtail Знаме Виси Гарланд

DEN 160.56

Износ
Во продавницата.

Лен материјал, издржлив и за долго време се користи.Па тоа би можело да се користи многу пати, ако сте складирање тоа.Нашата убава реклама е добра за темата партија декорација.Направени од премиум материјалот со swallowtail форма, печатени maple leaf и посебна буква шема.Овој банер ќе биде хит во вашиот случај или photoshoot!.Добра како партија фото проп, направи топло меморија со вашето семејство, ги добиете сите вклучи во фестивалска атмосфера.Description This производ е направен од премиум Лен со swallowtail форма, печатени тема писмо шема.Тоа е погоден за денот на Благодарноста партија декорација.Издржливи и за долго време се користи.Ви помогне да се создаде добра партија атмосфера.Ви даде различни смисла на визуелен впечаток.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : лен.- Големина : За 18x13 x 0.1 см.- Добра како партија фото проп, направи топло меморија со вашето семејство, ги добиете сите вклучи во фестивалска атмосфера.- Направени од премиум материјалот со swallowtail форма, печатени maple leaf и посебна буква шема.- Нашата убава реклама е добра за темата партија декорација.- Лен материјал, издржлив и за долго време се користи.Па тоа би можело да се користи многу пати, ако сте складирање тоа.- Овој банер ќе биде хит во вашиот случај или photoshoot!- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x банер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите