.

.

NADAMOO Безжична бар-код Скенер Работи со Bluetooth, 3 во 1 Преносни Мини 1D 2D QR Бар Код Читач за да се Поврзете Телефонот Таблет Компјутер, Лаптоп за Магацин, Продавница Библи?

NADAMOO Безжична бар-код Скенер Работи со Bluetooth, 3 во 1 Преносни Мини 1D 2D QR Бар Код Читач за да се Поврзете

DEN 1310.40

Износ
Во продавницата.

【Поддржуваат 3 Врска Режими】Bluetooth бар-код скенер поддржува да се работи со мобилни телефони, таблети и лаптопи.Тоа е можност да работат со компјутери и лаптопи со USB приемник или USB кабел.Компатибилен со i OS Mac OS Android на Windows. 【CMOS Image Sensor】Моќен декодирање способност, можете да ја прочитате оштетени,fuzzy 1 Ds компјутер.На екранот може да им помогне на корисниците да разберат тековниот режим на конекција и статус, останатите капацитетот на батеријата и време.Корисниците може лесно да се префрлите од режим на конекција и да се префрлате испратите режим преку овие копчиња.Ако корисниците не сакаат да случајно допре овие копчиња, може да избере да се исклучи употребата на овие две копчиња, и само да ја задржат функцијата на прекинувачот за скролување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите