.

.

BAOSHARE Безжична бар-код Скенер, Преносни 1D 2D QR Код Скенер со 2.4 G Безжична & Bluetooth Функцијата & Жичана Конекција, CCD Екран Скенирање за паметен Телефон, КОМПЈУТЕР, Лаптоп,

BAOSHARE Безжична бар-код Скенер, Преносни 1D 2D QR Код Скенер со 2.4 G Безжична & Bluetooth Функцијата & Жичана

DEN 1319.76

Износ
Во продавницата.

【Бар-код СКЕНЕР БЕЗЖИЧНА】 Ова 2 D бар-код скенер поддржува конекции преку bluetooth, за безжични и USB кабелска plug-and-play, без потреба да инсталирате драјвери.Поддршка Mac OS X, Android, Windows 10 и ipad IOS 9. 【Бар-код СКЕНЕР BLUETOOTH】 Со скенерот е CCD сензор моторот поддршка читање линеарна баркод директно од компјутер на екранот и мобилен телефон. 【ПРЕЦИЗНИ СКЕНИРАЊЕ】 Функција со најнапредните 32-битна РАКА технологија за декодирање, моќен декодирање и корекција, бар-код може да бидат скенирани со мало пристап до 250times/s. 【QR КОД СКЕНЕР】 Исклучителна ергономски дизајн, таа е опремена со голем капацитет 2000m Ah литиум батерија, која може да се сместат 80,000 бар код евиденција со двојна избор на обичните режим и режим без мрежа; Постојано да скенира до 3-5 дена за целосно наполнет. 【ПОДДРШКА бар-код ВИД】 може да издржи слободен пад од 1,5 метри висока, Моќен декодира капацитет за препознавање на заеднички 2 D D кодови 2 D D QR бар кодови. 1. Instant upload режим. 2. Offline storage mode.Компатибилен со Microsoft : сите оперативни системи, како што Андроид, Linux,IOS, MAC, Windows XP, Win7, Win8, Win10, windows98. Континуирано скенирање до 3-5 дена за целосно наполнет.Овој бар-код скенер да можат да работат преку bluetooth и 2.4 Ghz безжична.Во bluetooth режим,пренос на далечина е 10-50 метри(33-164ft) , а може и до 100(328ft) во отворен простор, кога ќе се поврзете преку 2.4 Ghz.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите