.

.

Брз Стисок Стеги за Машини за 2 Различни Големина Ratchet Бар Стеги 6 инчи (2), 4-инчен (2) Една Рака Стеги

Брз Стисок Стеги за Машини за 2 Различни Големина Ratchet Бар Стеги 6 инчи (2), 4-инчен (2) Една Рака Стеги

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

БРЗ СТИСОК & ОСЛОБОДУВАЊЕ ДРВО СТЕГИ - Ratchet бар стеги дизајн со брз стисок & ослободување функции, што го работи полесно и Поефикасно.МЕНГЕМЕ ГРУПИ НА 2 SIZE - 6 инчи/ 4 инчен една рака работат дограма стеги погоден за работното парче кое е стегање во рок од 0-155mm, Поддршка висината на 75мм-320mm.ФЛЕКСИБИЛНИ ЧАК - Пластични вилици нема да се деформира или гребење на работното парче, Одговараат за машини и голем број на помали проекти занает.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Функционални промени помеѓу стегање или за поддршка од страна на менување на насоката на чак.Вртежен момент од dussal стеги : 6 инчен менгеме : 65kg/143lb, 4 инчен менгеме : 22kg/48.5 lb. 2×6in дрво менгеме. 2×4in дрво менгеме.Функционални промени помеѓу стегање или за поддршка од страна на менување на насоката на чак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите