.

.

Gazechimp Куче Автомобил Нето Бариера Милениче Бариера со Авто Безбедност Организатор Складирање Торба Универзалната за Автомобили, ЏИП -Лесно се Инсталира, Автомобил

Gazechimp Куче Автомобил Нето Бариера Милениче Бариера со Авто Безбедност Организатор Складирање Торба Универзалната

DEN 815.76

Износ
Во продавницата.

На Пет кола торба направен од висок квалитет на памук, која е удобно и мека.Вграден-во кука може да се заклучи пет јака за да се спречи домашни миленици се движат, Патент дизајн, лесно да се расклопување и чистење.На дното е направен од епоксидни не се лизга ткаенина, која е не се лизга и влага-доказ.На предниот дел од автомобил мат е дизајниран со патент и Velcr да се спречи миленици од паѓање напред при сопирање.Погоден за кучиња, мачки и други домашни миленици, куче столче е голема да се земе вашиот кожен пријател со вас на патот, го задржува вашиот МИЛЕНИК БЕЗБЕДНОСТ и сигурно кога возите.Опис : - Погодни за кучиња, мачки и други домашни миленици, куче столче е голема да се земе вашиот кожен пријател со вас на патот, го задржува вашиот МИЛЕНИК БЕЗБЕДНОСТ и сигурно кога возите. - На Пет кола торба направен од висок квалитет на памук, која е удобно и мека. - На предната страна на возилото мат е дизајниран со патент и Velcr да се спречи миленици од паѓање напред при сопирање. - Вграден во кука може да се заклучи пет јака за да се спречи домашни миленици се движат, Патент дизајн, лесно да се расклопување и чистење. - На дното е направен од епоксидни не се лизга ткаенина, која е не се лизга и влага-доказ.Спецификација : - Материјал : Cotton Size Табела : Големина : 42x20x22cm/16.54x7.87x8.66inch Package Вклучува : 1 Piece Pet автомобил bag Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Параметрите на производот

- Material:
Cotton
Size Chart:
Size:
42x20x22cm/16.54x7.87x8.66inch
Package Includes:
1 PiecePet car bag :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Им се допаѓа и на купувачите