.

.

Домашно милениче Бариера за Безбедност Нето, Количка за домашни Миленичиња Безбедност Бариера Преносни за Backseat домашни Миленици

Домашно милениче Бариера за Безбедност Нето, Количка за домашни Миленичиња Безбедност Бариера Преносни за Backseat

DEN 314.16

Износ
Во продавницата.

Основната Функција : нето торба може да се изолира на предниот и задниот дел на автомобилот, спречување на кучиња и други животни миленичиња во задниот дел од качување на предните седишта, кои влијаат на возење на возачот во предните седишта, и да се осигура безбедноста на живот во текот на патувањето.Mesh Материјал : Користење на високо квалитетен и здрав мрежа материјал, на нето-торба е издржлив.Нето површина е мазна, тоа нема да влијае на видот, и вашето куче ќе не е лесно да се залак на нето.Карактеристики на производот : појас на мрежа организатор е прилагодлив, и торба е дише, видливи, лесни и количка, и простор за заштеда на енергија.преносни големина може да се правилно складирани во автомобил.Лесен за Инсталација : Прилагодлив рамо, рака со кука, лесен за инсталација и отстранување, и тоа може да биде инсталирана во неколку секунди.Едноставно поврзете се на дното аглите на појас или со други одредување на поени.Во секој случај, користете grommet позиција дека може да се формира цврста одговара.Нето бариера може да биде инсталиран на рачка над вратата или на потпирачи за глава на предните седишта.Мулти Цел : Оваа мрежа торба има мали складирање кеси за складирање цел, која може да се користи за чување на мали предмети во автомобил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите