.

.

Norlanya 24K Злато позлата Убавина Естетски Бар со Микро-тековната за Чистење на Кожата, се Соочуваат со Кревање и Исхрана Водечките-во (КД-9060, Т-Тип)

Norlanya 24K Злато позлата Убавина Естетски Бар со Микро-тековната за Чистење на Кожата, се Соочуваат со Кревање

DEN 549.60

Износ
Во продавницата.

Со високо брзина на вибрации на 6,000 пати во минута (микро вибрации), тоа може да промовира циркулацијата на крвта, масажа на лицето на мускулите и да се постигне зацврстување ефект и подобрување на кожата. 2-3 минути дневно масажа ќе ви даде ефект на навремено отстранување, се соочуваат со преобликување, анти-стареењето, го зголемат еластичноста на кожата и да се добие подобро и поубаво кожата.Вибрации убавина бар со Микро-Тековната - се Соочуваат со лифт и Лицето за нега во исто време!.Веднаш користење со 24k злато убавина бар тоа исто така може да се поправи клетки да стигнат до авто-репликацијата, новороденче, и да се стимулира создавањето на колаген. Dredge меридијани, активира клетки, анти-стареење; 2.Тоа е изработен од ABS во телото (Т дел е позлатени).На 24 K злато убавина бар е популарна убавина уред за лицето за нега на кожата и лицето massager во Јапонија и Тајван.24k злато убавина бар за лицето за нега на кожата, масажа на лице, лице преобликување и лицето слабеење. 2-3 минути дневно за да се постигне парична казна кожата и зацврстување сила веднаш.Пренослив, корисна и лесно да ги носите - фацијална масажа секој ден и секаде.Корисникот може да се соочи со кревање резултат и подмладување на кожата во исто време!На 24k злато убавина бар е 16.Па и гасена и подобрување на појава на природни натриум, како што се кожата мало, брчки, поздравниот , под-око подпухналост и кино под вилицата резултат од возраста.Само треба 2-3 минути секој ден, можете да го олеснат ќе кожата и тенок лице!Различни од традиционалната убавина бар, овој режим се комбинира со микро-струја. 6,000 пати микро вибрации во минута.50 см во должина и само 30g во тежина. Го стимулира производството на колаген, подобрување на еластичноста на кожата; 3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите