.

.

Француски Amie Бар Мини Сет од 6 Оникс Сребро Сива Опера слонова коска Токио Бела Токио Жолто Кафеава рачно изработени Celluloid Мали Коса Клип Barrette за Девојки

Француски Amie Бар Мини Сет од 6 Оникс Сребро Сива Опера слонова коска Токио Бела Токио Жолто Кафеава рачно

DEN 864.00

Износ
Во продавницата.

Рачно изработени во Франција.Овие се многу мали мини barrettes погоден за фино коса, или да им се дел од медиум или густа коса.Големина : Прибл. 1 3/4 Инчи; 4.5 cm; (најдобро за фаќање на неколку косите, проверете ја големината пред донесувањето на купување).Barrette е полиран до длабока сјајни сјај и има вечен луксузен целулоза ацетат заврши.Пакетот вклучува 6 barrettes : Оникс Сребро Сива, Опера (црно/крем проверки), слонова коска, Токио, Бела Токио, Жолто Кафена; рачно изработени дизајни може да се разликуваат во моделот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите