.

.

ПЕНТАГОН АЛАТКИ A-PT10471118 Професионални 18-30 Црвено Base - Сликарство - Работа Нозе Алуминиум

ПЕНТАГОН АЛАТКИ A-PT10471118 Професионални 18-30 Црвено Base - Сликарство - Работа Нозе Алуминиум

DEN 3513.60

Износ
Во продавницата.

BASE НОЗЕ – The base нозе направи тоа лесно да се постигне и да работат на високо области како тавани, и да се обезбеди удобен, стабилен работа платформа без да се жртвува за мобилност или cluttering просторот.ЛЕСЕН И ЗДРАВ – изработени од Алуминиумска Легура, на нозе се и лесен и доволно силен за да го поддршка до 228-фунти.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА – На нозе се прилагодливи од 18" 30" да се приспособат на повеќето работни височини.Крилото топ дизајн ви овозможува да се прилагоди на висината без алатки.СИГУРНО И УДОБНО – двојна пролет акција овозможува флексибилност и помага да се задржи на нозе од лизгање, додека гумен ѓон се спречи лизгање.Петицата плочи се прилагодливи, и ногата бендови се исто така поместена за дополнителна удобност при користење.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ – Материјал : Алуминиум Легура и Гума; Димензии : (L)12" x (W)8.25" x (H)24.5"; 228lb тежина капацитет; Боја : Црвена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите