.

.

На Hillman Група 967623 6 x 1-1/4-Инчен Груб Навој Base Завртка Филипс Диск, 8000-Пакет

На Hillman Група 967623 6 x 1-1/4-Инчен Груб Навој Base Завртка Филипс Диск, 8000-Пакет

DEN 504.00

Износ
Во продавницата.

Производот е во 1/4 барут 1.25 инчен x 6, црна фосфат base завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во кина.Груб Навој завртка.Црна фосфат заврши.Многу разноврсна и лесен за употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите