.

.

Чи Безжичен Пренослив Апарат Моќ Банка | Cordless Станица за Полнење Powerbank со LCD Дисплеј & LED Светилка | iPhone SE/11/11 Про Max/XR/XS/X/8/8P/ Samsung Галакси (Розева)

Чи Безжичен Пренослив Апарат Моќ Банка | Cordless Станица за Полнење Powerbank со LCD Дисплеј & LED Светилка

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

БРЗА БЕЗЖИЧНА ПОЛНЕЊЕ ЗА БРОЈНИ УРЕДИ : Ќе добиете молња брзо полнење за било Чи от уред.Ќе почнете бореле да најде начин да го полните телефонот. Презентирање на Joesess Техника Чи Безжичен Пренослив Апарат Моќ Банка!Мислам дека за ова сценарио, ќе се погледне надолу на вашиот телефон и да видиме моќ бар е во црвено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите