.

.

Ултра Компактен 5000-mah Двојна USB Излези Супер-Тенок Моќ Банка Ултра Мали, Attom Техника Џеб Големина Мини Преносни Држачи за Надворешни Телефон Батеријата Пак Мали,Итен

Ултра Компактен 5000-mah Двојна USB Излези Супер-Тенок Моќ Банка Ултра Мали, Attom Техника Џеб Големина Мини

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

[Најмалите 5000mah Моќ банка] Џеб Големина 0.4" x 2.7" x 3.7", мала Тежина само 3.6 Оз.Тоа е компактна големина е совршена за секој ден употреба.Тоа може да се стави во џеб лесно. [2 A Брзо Полнење Два Уреда Истовремено] - 2 USB излези да ја полните 2 уреди во исто време. [200% Продолжен животниот Век на Батеријата] - Со оваа батерија банка, веќе не мора да се грижите за вашата батерија живот во текот на денот и ноќта!Оваа власт банкарски трошоци повеќето телефони 2 пати. [Ултра Безбедност] - Интелигентна Контрола Коло кое се штити вашите уреди, од над-полнење, над-струја, во текот-напон, кратки коло и повеќе, обезбедува вашиот безбеден и стабилен полнење.Овој уред е исто така и сертифицирани од страна на FCC, CE, CCC, Rohs. [Гаранција] - 1 Година Attom Техника Гаранција. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ.Attom Техника само што нуди производи со најдобар квалитет и кориснички искуства.Спецификации : -Излез : DC5 V-2 A-Капацитет : 5000m Ah -USB порта : 1 Микро USB Пакетот Вклучува : 1x Паметни Моќ Bank1x 2 A оценет Микро USB-Кабел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите