.

.

Чи Безжичен Пренослив Апарат Моќ Банка | Cordless Станица за Полнење Powerbank со LCD Дисплеј & LED Светилка | iPhone SE/11/11 Про Max/XR/XS/X/8/8P/ Samsung Галакси (Црна)

Чи Безжичен Пренослив Апарат Моќ Банка | Cordless Станица за Полнење Powerbank со LCD Дисплеј & LED Светилка

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Едноставно паднала одредување на површината на подлога и нека се наплаќаат.Пробвам ЗА 30 ДЕНА, НИЕ и ВЕТУВАМЕ ЌЕ го САКАМ ТОА : Ние сме толку сигурни дека ви се случува да сакам овој пренослив апарат што ќе ви овозможи да го пробате ризик за 30 дена.БРЗА БЕЗЖИЧНА ПОЛНЕЊЕ ЗА БРОЈНИ УРЕДИ : Ќе добиете молња брзо полнење за било Чи от уред.Се работи за LG V30/V40; Samsung Галакси S20/S10e/S10+/S10/S9/S8/S7/S7 Edge/S6 Работ+ Samsung Галакси Забелешка 10/Забелешка 10+/Забелешка 9/Note 8; i Phone SE/11/11 Pro/11 Про Max/ X/XS/XS Max/XR/8/8 Плус. Презентирање на Joesess Техника Чи Безжичен Пренослив Апарат Моќ Банка!Мислам дека за ова сценарио, ќе се погледне надолу на вашиот телефон и да видиме моќ бар е во црвено.Или можете да користите USB кабелот и вклучете го за полнење.Вие не имаат кабел со вас и не во близина на штекер.НИКОГАШ ПОВТОРНО СЕ ЗАГЛАВЕНИ во ПОТРАГА ПО НЕКОЈ ЅИДЕН ШТЕКЕР : Кога ви треба енергија, последното нешто што сакате да го направите е трка во потрага за полнење кабел и штекер.Широк Compatibility This powerbank е совршен за било Чи от електронски уред како LG V30/V40; Samsung Галакси S20/S10e/S10+/S10/S9/S8/S7/S7 Edge/S6 Работ+ Samsung Галакси Забелешка 10/Забелешка 10+/Забелешка 9/Note 8; i Phone SE/11/11 Pro/11 Про Max/ X/XS/XS Max/XR/8/8 Plus Product Карактеристики и Предности : ✅ исклучително Лесен и пренослив✅ се Вклопува во повеќето кеси, ранци & purses✅ Молња брзо полнење способност✅ Елегантни LCD дисплеј & LED светилка✅ Полнење 3 уреди во еден time Don не се заробени со уред кој има ниска или нема моќ повторно!Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето погоре и се шетаат со самодоверба знаејќи дека е целосно наполнет е секогаш во рамките на арм е да се достигне.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите