.

.

3.7 V Заменетата Батерија Li-Полимер Пак Одговара за iRiver E10, E10CT, HDD Џубокс, IRI-E10 (720mAh)

3.7 V Заменетата Батерија Li-Полимер Пак Одговара за iRiver E10, E10CT, HDD Џубокс, IRI-E10 (720mAh)

DEN 405.36

Износ
Во продавницата.

КОНТАКТ со НАС : Преку вашите нарачки табот во профил преку е-маил.Батеријата Детали : 3.7 V Li-Полимер 720m Ah; 48.93 x 30.26 x 4.70 mm;.Одговара Модел : E10, E10 CT, HDD Џубокс, IRI-E10. 15 години професионално батеријата снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со вашите Медиа Плеер оригинална батерија.Компатибилни Модели : i River E10i River E10 CTi River HDD Jukeboxi River IRI-E10 Specifications Capacity / го Оценувате : 720m Ah Voltage : 3.7 VType : Li-Polymer Dimensions : 48.93 x 30.26 x 4.70 mm Gross Тежина : 40g Net Тежина : 14.6 g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите