.

.

Нови 3.6 V 1800Mah Батерија За Sony Psp-110 Psp-1001 Psp 1000 Нас

Нови 3.6 V 1800Mah Батерија За Sony Psp-110 Psp-1001 Psp 1000 Нас

DEN 299.76

Износ
Во продавницата.

Видео Игри Батерии.Батерија.Видео Игри Батеријата Пакет.Видео Игри И Додатоци.Батеријата Пакет за Xbox.Компатибилен Со Sony : PSP 1000 серија Пакетот Вклучува 1 x Компатибилен Батеријата Компатибилен Батеријата Никогаш не снема на енергија на батеријата кога сте за да се постигне победа точка.Заштедете пари и заштита на животната средина со користење на батерија Батеријата треба да се полни пред првата употреба Напон : 3.6 V Додаток САМО.Sony PSP не се вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите