.

.

XPS Заменетата Батерија за Garmin Nuvi 780 Nuvi 780T Nuvi 785 Nuvi 785T PN EC36EC4240878

XPS Заменетата Батерија за Garmin Nuvi 780 Nuvi 780T Nuvi 785 Nuvi 785T PN EC36EC4240878

DEN 349.44

Износ
Во продавницата.

Заменетата Батерија за GARMIN Nuvi 780 Nuvi 780 T Nuvi 785 Nuvi 785 T.Li-Полимер, Volts : 3.7 V ,Капацитет : 1250m Ah /4.63 Пот.Димензија : 59.00 x 36.50 x 5.50 mm ,Тежина : 60.0 g.Сите Производи се Сертифицирани со ISO9001,Ro HS, и CE. 14 Дена Гаранција за враќање на Парите и 12 Месеци Гаранција.Одговара Model GARMINNuvi 780 Nuvi 780 T Nuvi 785 Nuvi 785 TPart Number GARMINEC36 EC4240878**Совети Пред да го Купите** ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите