.

.

Батерија на Полнење со Алатки, Видео и Батерија за Samsung Galaxy Tab S 10.5 СМ-T800, СМ-T801, СМ-T805, СМ-T807 од NewPower99

Батерија на Полнење со Алатки, Видео и Батерија за Samsung Galaxy Tab S 10.5 СМ-T800, СМ-T801, СМ-T805, СМ-T807

DEN 1773.60

Износ
Во продавницата.

Гарантира за Една цела Година - 7900 m Ah Батерија - долготрајна Батерија - Гаранција за Парите Назад.Компатибилен со Samsung GALAXY Tab S 10.5 СМ-T800, СМ-T801, СМ-T805, СМ-T807, СМ-T805 C, СМ-T805 Y, СМ-T807 P, СМ-T807 T, СМ-T807 V.Замена на батеријата Комплет вклучува Чекор по Чекор Видео Инструкции, Посебно Електроника Алатки, Долго Траење на Батеријата и Полни Една Година Гаранција.How-To Video ви покажува како точно да го отворите уредот со вклучени електроника отворање алатки за успешно да ја замените вашата батерија.Замена на батеријата Комплет Вклучува Сè што Ви Треба за да ја Замените Батеријата во Вашиот Samsung GALAXY Tab S 10.5 Таблета.Го замени вашиот Samsung GALAXY Tab S 10.5 Батеријата или да Чувате Дополнителна Батерија на рака како некоја резервна копија.Овој комплет доаѓа со 7900 m Ah, Литиум-Полимер Батерија.Работи во вашиот Samsung GALAXY Tab S 10.5 Таблета.Се вклопува модели СМ-T800, СМ-T801, СМ-T805, СМ-T807. Едноставен, Лесен и Ефтин!Ќе добиете Нова Батерија, Видео Инструкции, Специјални Алатки потребни за батеријата, И Вие исто така добивате целосна ЕДНА ГОДИНА Гаранција за Парите Назад исклучиво кога ќе купите нашата Samsung GALAXY Tab S 10.5 Замена на Батеријата Полнење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите