.

.

700mAh / 2.52 Пот Cordless Телефон Батеријата за Doro Matra Dunea 60C, Solea 160C, Solea 250, Solea 350C, Solea 352C

700mAh / 2.52 Пот Cordless Телефон Батеријата за Doro Matra Dunea 60C, Solea 160C, Solea 250, Solea 350C, Solea

DEN 348.00

Износ
Во продавницата.

Производот има положено CE/Ro HS/ISO9001 безбедност и квалитет на сертификација.Компатибилен Модел Бр. : Dunea 60 C, Solea 160 C, Solea 250, Solea 350 C, Solea 352 C.Батерија Тип : Ну-МЗ|Напон : 3.6 V|Капацитет : 700m Ah / 2.52 Wh|Димензија : 45.07 x 31.27 x 10.58 mm. 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Деталите за Составот : Ну-MHOutput Volts : 3.6 V Капацитет : 700m Ah / 2.52 Пот Димензија : 45.07 x 31.27 x 10.58 mm Condition : 100% Сосема НОВ Гаранција : 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Компатибилен Модел БР. : DORO MATRADunea 60 C, Solea 160 C, Solea 250, Solea 350 C, Solea 352 C.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите