.

.

1978 Topps # 88 Џим McMillian New York Knicks (Кошарка Картичка) EX Knicks универзитетот во Колумбија, Универзитетот

1978 Topps 88 Џим McMillian New York Knicks (Кошарка Картичка) EX Knicks универзитетот во Колумбија, Универзитетот

DEN 36.00

Износ
Во продавницата.

Сликата прикажана е вистински скенирање на картичка ќе биде прима.Мора да се има за секој Џим Mc Millian фан!.Одлично за било New York Knicks колектор.Ние сме #1 продавачот на гроздобер карти онлајн, Деканот на факултетот за Картички има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар.Еден Превозот Бесплатно - Без разлика колку картички - И повеќето наредби брод истиот ден!. 1978 Topps # 88 Џим Mc Millian New York Knicks (Кошарка Картичка) EX Knicks универзитетот во Колумбија, Универзитетот.Оваа картичка е професионално оценувани.Деканот на факултетот за Картички беше основан во 2001 година од страна на Деканот Hanley, колеги картичка колектор, и стана водечки онлајн продавачот на гроздобер спортски картички и не-спортски картички.Нашите инвентар се зголеми на повеќе од еден милион гроздобер картички и ние имаме персонал на 14 вработени и 5000 квадратни.ft.канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви нуди брз и лична услуга.Декан, исто така, има напишано две книги за собирање на гроздобер безбол картички.Ако вие ќе ни даде можност да се заработи вашиот бизнис, ќе ви биде мило што сте го направиле.Ние гарантираме за тоа!SN : K78 T 00 8296.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите