.

.

Персоналните Фото & Текст Милениче ID Ознака Врежани Прилагоди на Коските во Облик на Нерѓосувачки Челик Куче Плоча Име Ознака, 1.6 1 0.07

Персоналните Фото & Текст Милениче ID Ознака Врежани Прилагоди на Коските во Облик на Нерѓосувачки Челик Куче

DEN 1960.80

Износ
Во продавницата.

Да Нарачате Сопствен Производ ги Собереш една боја и кликнете на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА".Плус зборови : Ако сакате празно коска куче ознака, таа ќе биде во ред, само нас контакт по нарачката.Совршен за Идентификација За Вашето Куче Лесни нерѓосувачки челик ID ознака, погоден за мали, средни, големи кучиња/мачки, како што се Теди, Poodle, германски Овчар Куче, Meltesse, Papillon, Коли, Samyoed, Golden Retriever итн.Потоа изберете еден тип на фонт ви се допаѓа и да го додадете вашиот кориснички текст во рамките на својата ограничена ликови.Со тоа,вашиот кориснички информации ќе стојат на мисловните плоча id ознаката, и ќе добиете многу комплименти и истрага при одење со вашата прекрасна милениче надвор.Кога сите нешта се направи и двојно проверени нема се, додавање во кошничката и потоа да ја плати сметката,тогаш вашиот кориснички наредба, успешно.07 инчен Модел Облик : Коска Плус Зборови : * ве Молиме овозможи 0.Dual Страна Индивидуализира Достапни сопствен текст : домашно милениче име, адреса, телефонски број, е-пошта за да додадете.Персоналните Безбедност Нерѓосувачки Челик Куче Име Tag-може да се врзуваат на трендовски id ознаката за да сите видови на јаки. * Исто така можете да не контактирате преку е-маил со кориснички информации, ние ќе се справи со тоа ПОБРЗО.3 инчен мерка разлика, бидејќи на рачни мерења * ве Молиме двојно проверете ги вашите персонализирани информации со цел да се избегне, бидејќи еднаш врежани, информациите не може да се промени било повеќе * на Располагање прилагодено текст£º домашно милениче/сопственик на името телефонски број, адреса, датум итн.Персоналните Нерѓосувачки Челик Милениче ID Ознака, Прилагодена Фото & Текст Коска во Облик на Куче Плоча Име Ознака Материјал : Титаниум Челик Боја : Црна, Сребрена Ознака Големина на : 40*24*1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите