.

.

SpecialYou Обичај Ласерски Гравирани Милениче беџ со Кристали Инкрустирани Околу Работ Персоналните Изработен од Нерѓосувачки Челик

SpecialYou Обичај Ласерски Гравирани Милениче беџ со Кристали Инкрустирани Околу Работ Персоналните Изработен

DEN 2071.20

Износ
Во продавницата.

СИМПАТИЧНА ИЗГЛЕД : миленичиња ID ознаката е во форма на коска, која изгледа симпатична и вкусен.Да Орде : Изберете што боја ви се допаѓа и потоа кликнете на "Прилагодите Сега" на десно на страната.Ако имате било каков проблем во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака или e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Покрај шарени круг шепа ознаки, Special You исто така, обезбеди видови на форми на беџ, слајд-на и прилагодливи милениче јаки, добредојдени да се погледне во нашата продавница и сте сигурни да се најде она што го сакате. ДВЕТЕ СТРАНИ МОЖЕ да БИДЕ ВРЕЖАНО : Сопствениците може да го прилагодите домашно милениче име, нивна адреса и телефонски број врежани на него во случај на домашно милениче добива загубени. 4 бои се на располагање, сина, розова, sliver и црвена боја.06", и може да се изгравирани на двете страни.Следете ги инструкциите и ќе сума до 4 линии на текст, вклучувајќи ја и домашно милениче име, адреса, методи на јавите на сопственикот во случај брзаат надвор од куќата или се изгуби кога скитници.Во меѓувреме, беше површината обложени и полиран метал; тоа нема да падне лесно.Ние ќе ласерски etch букви на ознаката за да се направи тоа може да се чита и трае долго време.Тоа мерки соодветно 1.Ние, исто така, имаат ознаки што од една страна шема и само една друга страна може да биде врежано; можете да го најдете во нашата продавница.Rhinestones беа вградени околу коска (1 боја по ознака).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите