.

.

Нерѓосувачки Челик Милениче беџ Куче Ознаки Персоналните & Врежани Обичај Ознаката за Идентификација Врежани Напред & Назад Куче Јака Ознака со Најдобриот Пријате

Нерѓосувачки Челик Милениче беџ Куче Ознаки Персоналните & Врежани Обичај Ознаката за Идентификација Врежани

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

5 mm *Сплит Прстен Големина : 25мм+15mm *Количина : 1 КОМПЈУТЕР ID Ознаката за & 1 Сплит Ring Pet беџ Карактеристики : *Секој запис содржи слободни сплит прстен за прикачување на јака. ❤СЛОБОДНИ APLIT ПРСТЕН - Секој запис содржи слободни сплит прстен за прикачување на јака.Или контактирајте ја нашата служба за корисници тим за да ни кажете за вашиот прилагодување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите