.

.

EuisdanAA 5 pcsKitchen Лабораторија 200mL Пластични Мерење на Купот на Југ се Прелива Spout Контејнер(5 pcsKitchen Лабораторија 200mL Vaso medidor де plástico Jarra Verter Пико Recipiente

EuisdanAA 5 pcsKitchen Лабораторија 200mL Пластични Мерење на Купот на Југ се Прелива Spout Контејнер(5 pcsKitchen

DEN 1332.00

Износ
Во продавницата.

(. (.Euisdan AA 5 pcs Kitchen Лабораторија 200m L Пластични Мерење на Купот на Југ се Прелива Spout Container Clearplastic дипломирал мерење на купот, 200m L капацитет.Лесно читање на ознаките, широко се користи во кујната и лабораторија.Погоден за мерење на брашно, шеќер, оцет, сос, состојки и друга течност .Опис на Spanish5 pcs Kitchen Лабораторија 200m L Vaso medidor де plástico Jarra Verter Пико Recipiente-.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите