.

.

KESOTO 250ml Borosilicate Стакло Beaker - Дипломирал Високи Форма Мерење Beakers - Лабораторија Стакло, Висока Температура Отпорни

KESOTO 250ml Borosilicate Стакло Beaker - Дипломирал Високи Форма Мерење Beakers - Лабораторија Стакло, Висока

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

100% Сосема нов.Мазна и транспарентен ѕид, јасно скала.Топлина отпорни, единствен дебелина на ѕидот.Направен од висок квалитет на borosilicate, задебелена, издржливи.Обично се користи во фабрика, болница, лабораториски експеримент.Опис : - Обично се користи во фабрика, болница, лабораториски експеримент Направен од висок квалитет на borosilicate, задебелена, издржлив - отпорни на Топлина, униформа дебелина на ѕид Мазни и транспарентен ѕид, јасно скала - 100% Сосема new Specification : - Size : - 250ml Beaker : - - Дијаметар : Прибл.63mm/2.48 инчен - - Висина : Околу.133mm/5.24 инчен - Боја : Транспарентна - Материјал : Glass Package Вклучува : 1 Парче Beaker Note : не се загрее на beaker директно, ве молиме додадете заптивка да се направи тоа загрева evently.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите