.

.

500ml Стомна со Рачка и Spout, со Ниска Форма Beaker, Дипломирани, Полипропилен, Karter Научни (Еден)

500ml Стомна со Рачка и Spout, со Ниска Форма Beaker, Дипломирани, Полипропилен, Karter Научни (Еден)

DEN 1488.00

Износ
Во продавницата.

Капацитет : 500ml.Топ Дијаметар : 95mm (прибл.).Висина : 110mm (прибл.).Graduations : 25ml, 25ml да 500ml.Материјал : Полипропилен, Autoclavable да 121° целзиусови степени.Кратка форма beakers со покрена graduations, моделирани во полипропилен, се јасни, autoclavable и имаат добра хемиска отпорност.Сите димензии се справува за практично да го дигате прстот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите