.

.

Младата Безбол Играч Деца Ноќта На Вештерките Костим

Младата Безбол Играч Деца Ноќта На Вештерките Костим

DEN 438.00

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Се повлече На затворање.Рака Мие.Бебе Безбол Играч костим е Rubie е ексклузивен дизајн, изглед за трговска марка за означување и пакување да помогне да се осигура сте добиле веродостојни безбедност тестирани објект.Костимот Jumpsuit и Капа.Важно!Костимите се не големина иста како облека, консултирајте се со Rubie е бебе/дете големина на табелата слика, не користете облека големина или возраст.ГРУПИ И СЕМЕЈСТВА : комбинираат со координирање на костими во големини за деца, возрасни, па дури и домашни миленици.Семејство-фокусирани, и со седиште во U. S. A. бидејќи 1951 година, Rubie е има класичен и лиценцирани носии и додатоци во стилови и големини за вашиот целото семејство.Тесто up!Ако сте голем фан на безбол и љубов трошење на вашето време во ballpark, ќе љубов оваа облека.Овој костим ќе биде дом работи!Нашата Доенечка Безбол Играч Деца ноќта на Вештерките Костим веднаш ќе го трансформира вашиот kiddo во играчот.Вашиот малку slugger ќе бидат подготвени за чекор до плоча и нишалка за на ограда!Оваа бејзбол униформа карактеристики црвена pinstripes jumpsuit со all-star печати низ градите и мека бејзбол капа.Топката и чорапи не се вклучени.Се подготвени да се биде малку baller е најголемиот фан на оваа сезона!Ги собереш нашата Доенечка Безбол Играч Деца ноќта на Вештерките Костим денес, и коренот, корен, корен, за домашниот тим!Достапни во Костим Царство!!!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите