.

.

Бебе Момче Торта Пресече Прв Роденден Y Назад Клип Подвезици Bloomers Bowtie Тимови Фотографија Реквизити

Бебе Момче Торта Пресече Прв Роденден Y Назад Клип Подвезици Bloomers Bowtie Тимови Фотографија Реквизити

DEN 201.36

Износ
Во продавницата.

Со оваа торта пресече облека, нашата мала момче изгледа нежно и симпатична, тој ќе уживате во сите забава и да го неуредна со торта за неговиот прв роденден, се создаде незаборавни спомени со слики од вашиот малиот човек, жив светли бои поп.0" / 61cm Bow Вратоврска Bowknot Должина 一一 4.Рака Мие Само.Кратко Панталони (Сугерираат за 3-24 Месеци) Панталони Половината 一一 15.Изработени од Памук & Полиестер & Метал, мека рака чувство, удобно и еластичен да се носат.0" / 40-54cm Должина (половината да crotch) 一一 7.5" / 19cm Boxer Панталони (Сугерираат за 12-18 Месеци) Половината 一一 16.Пакет Вклучуваат 1 PC Панталони + 1 PC Подвезици + 1 PC Лак Tie Care Инструкции Рака мие со ладна вода, линија сува, не кајгана и железо.МНОГУ ВАЖНО : ве Молиме да ги надгледуваат децата носи лак вратоврска на сите времиња.Size The препорачува возраст е за повикување само.Y-назад подвезици дизајниран со 3 клипови и 2 должина adjusters, лесно да се отвори клипот, доволно сила да се одржи панталони до цврсто, покриени еластичен на половината на bottoms за удобност и еластичен.5" / 45см (прилагодливи)Пријателски Совети : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.0" / 42-56cm Половината да Crotch 一一 8.Големината е на рачно мерење, ве молиме оставете мала 1-3cm разлика.Големина : Предлагам за 3 Месеци до 3 Години.Ве молиме погледнете го големина на прирачник за мерење, предложените возраст е само за вашиот референца.0" / 25cm Suspenders Ширина 一一 1.0" / 21cm Панталони Должина 一一 10.Ако треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Совршен за првиот роденден, торта пресече, партии, фотографирање пука, свадби формални настани, роденден фото сесии, фотографија реквизити и други специјални настани.0" / 10cm Bowknot Ширина 一一 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите