.

.

5PCS Деца Божиќ Лице Покривање Balaclava Обновливи Мие Устата Guard Снешко Печати Bandanas За Момчиња Девојчиња Деца

5PCS Деца Божиќ Лице Покривање Balaclava Обновливи Мие Устата Guard Снешко Печати Bandanas За Момчиња Девојчиња

DEN 388.80

Износ
Во продавницата.

✿За вас или вашите деца, ова е токму она што им треба. ✿Тоа може да се задржи топло и windproof во зима, сончање во текот на летото, и dustproof секојдневно. ◕‿◕ Избор : Овие Модни másks доаѓаат во различни отпечатоци. ◕‿◕ Слободно Прилагодливи : Earring памук со elasticated мозок, можете слободно да ја определите должината на капакот на рака како што е потребно. ◕‿◕ Материјал : Изработени од еколошки материјали,дише,мека на допир, трајни, без оштетување на кожата, а може да се спречи оштетување на лицето добро.На обновливи Face_Mask се направени од памучен материјал, тоа е здраво и безбедно за да можете да ја користите. ◕‿◕ Прилики : Погодна за Рекреација, Секојдневно Страни.Специјален дизајн, дава одредена заштита против прашина, автомобилот издувни гасови, полен, итн.ноктите салон или било кој други места каде заштита може да се бара Функција : ✿ Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, не-токсични, не-иритирачки, меки и удобни ✿Еластична earloop устата е широк доволно за покривање на носот, устата и лицето, многу удобен за носење.Тие го заштити вашето дете при правењето на вашето дете изгледа многу стилски и убави. ✿Идеален за луѓе на ризик на кои живеат во или на патување во области со висока загадувањето на воздухот / чад нивоа. ✿Најдобар придружник за велосипедизам, шопинг, пешачење во и надвор од спортот.Памук и Polyeste. ✺Големина : 5 PCS ✺Применливи прилики : Секоја прилика ✺Применливи време : Пролет, лето, есен и зима ✺Применливи предмети : Деца Прашање:Колку долго ќе ги преземе испорака?Одговор:Стандард за Испорака : 7-15 дена Прашање:Што ако нема успешна испорака?Одговор:Не треба да се грижите. ✿Тоа може да се заштити вашата уста и лице од прав, полен, пепел, дожд и магла, возило на издувните гасови и пасивното пушење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите