.

.

ЏЕТ J-9180-3 7-Инчен Zip Митра Хоризонтална Bandsaw

ЏЕТ J-9180-3 7-Инчен Zip Митра Хоризонтална Bandsaw

DEN 492.00

Износ
Во продавницата.

Прилагодливи хидрауличен довод систем.Ексцентрични вратило топката лежишта.Тешки леано железо видов главата и здрав база.Mitering способност за 60°.Тешки пренос користи појачани и земјата брзини работат во нафта бања.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите