.

.

Skater Јапонски Бенто Сад 2 Ниво Temari Зајакот 560ml (19oz) со Носи Торба (Црна)

Skater Јапонски Бенто Сад 2 Ниво Temari Зајакот 560ml (19oz) со Носи Торба (Црна)

DEN 376.56

Износ
Во продавницата.

Направени од храна-безбедно пластика.Увезени од Јапонија.Бенто Сад е Направен Во Јапонија.Чантата е 100% Памук.Корисна сметководствена се справи.Лесен-за-отворање на Анти-течење Внатрешна сад за за страна оброк, sause, toppings.Главниот контејнер за ориз, шпагети, житарки, јогурт.Сад е 19oz.Топ сад е 8oz.Сад е 11oz со внатрешноста на садот.Микробранова печка и машина за миење садови безбедно : Микробранова без капаци.Внатрешниот капакот треба да се handwashed.Совршено големина за донесување ручек на училиште или на заводот.На редење две групи се задржи храна и вкусови посебен и горното ниво има прес-на капакот за да се спречи spills.Издржливи, атрактивен и лесен за чистење.Направен во јапонија.Се погледне за појавување на стапчиња за јадење во објектот anbg3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите