.

.

Стариот англиски Tipt од Gorham Sterling Silver Грејпфрут Лажица 6 Сопствени Направени

Стариот англиски Tipt од Gorham Sterling Silver Грејпфрут Лажица 6 Сопствени Направени

DEN 1447.20

Износ
Во продавницата.

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Gorham.СТАРИОТ АНГЛИСКИ TIPT ОД GORHAMSterling сребро ГРЕЈПФРУТ ЛАЖИЦА 6; СОПСТВЕНИ НАПРАВЕНИ во моделот СТАР АНГЛИСКИ TIPT ОД GORHAM.Тоа НЕ е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите