.

.

Монтереј од Валас Sterling Silver Грејпфрут Лажица 5 1/2

Монтереј од Валас Sterling Silver Грејпфрут Лажица 5 1/2

DEN 1905.60

Износ
Во продавницата.

Возраст : 1900-1940, Производител : Валас.Бренд : Валас.Модел : Монтереј.Тип : Flatware - Лажици.Состав : Стерлинг Сребро.Монтереј со Wallace Sterling сребро Грејпфрут Лажица, 5 1/2; во моделот Монтереј од Валас.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите