.

.

CURANI Оклопот на Бог Бејзбол Капа Деца возач на камион Шапка Мрежа Капа за Момчиња и Девојчиња

CURANI Оклопот на Бог Бејзбол Капа Деца возач на камион Шапка Мрежа Капа за Момчиња и Девојчиња

DEN 197.28

Износ
Во продавницата.

Тоа е идеален придружник за вашиот активен животен стил.33"ќе љубов материјал и тоа е одлично за работи без правење на вашата коса испотени.Топката Капа Околност : 50-55cm/19.Оваа унисекс бејзбол капа е погодна за вашите деца, така што нема потреба да се грижите за разликите на стил помеѓу мажите и жените.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите