.

.

Гроздобер Goldendoodle Каубојска Капа За Бејзбол Капа Возач На Камион Капи Мажи & Жени Отворено Црна

Гроздобер Goldendoodle Каубојска Капа За Бејзбол Капа Возач На Камион Капи Мажи & Жени Отворено Црна

DEN 285.12

Износ
Во продавницата.

На тексас капа погледне работи со секоја облека, и е опремен со прилагодливи метал тока назад затворање да се вклопи во повеќето глави.Машина За Миење.Оваа бејзбол капа е дише и ќе го задржи главата убаво и кул дури и на најтопол дена.Сликата на екранот ефект е за повикување само, крајниот ефект е предмет на вистински производ!Кога ќе се купуваат стоки и откако ќе се купат стоки, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Погоден за сите сезони, трчање, маратон, патување, и др.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.не притиснете и бришење, нема машина за миење.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Почитувани клиенти, добредојдовте да ја посетите нашата продавница.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите