.

.

Ретро Boston Bruins Бренд Црна Носи Гроздобер Стил Flexfit Шапка Капа (S/M)

Ретро Boston Bruins Бренд Црна Носи Гроздобер Стил Flexfit Шапка Капа (S/M)

DEN 746.40

Износ
Во продавницата.

Изработени и Дизајнирани од Ретро Бренд.Повеќе Големини На Располагање.Извезена на предната страна е Boston Bruins лого.Официјално Лиценцирани NHL Производ.Врвен Квалитет Носи Солиден Гроздобер Стил Flexfit Опуштеност Шапка Капа.Врвен Квалитет На Црна Шапка Капа.Сосема нов. 100% Автентични.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите