.

.

KedAiKJ 304 од не ' Рѓосувачки Челик Мелница за Бибер Упатство Ротација Пипер Мелница Керамички Мелење Core Кујна Леќата Мелница за Зачини, Свежо Мелен Бибер, Хималаите Ил?

KedAiKJ 304 од не ' Рѓосувачки Челик Мелница за Бибер Упатство Ротација Пипер Мелница Керамички Мелење Core

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

металик влакна. 【Керамички Мелење Core】 Со керамички мелење јадро, висока цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија, може да се користат со доверба. 【Рачна Ротација】 Оваа мелница е прирачник ротира за да го користите и работата е многу едноставна, е совршена алатка за кујна. 【Широко Апликација】 Леќата мелница е широко се користат во различни ситуации, како што се кујни, ресторани, хотели, итн. 【Убава И Исклучителна】 Пипер мелница со прекрасен изглед и исклучителни изработка, која додава убавина и задоволство за вашиот секојдневен живот. 【Нерѓосувачки Челик Материјал】 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Мелница За Бибер Упатство Ротација Пипер Мелница Керамички Мелење Core Кујна Леќата Мелница.Спецификација : Предмет Тип : Мелница за Бибер Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Тежина : Околу. 262g/ 9. 2oz Боја : не ' Рѓосувачки челик боја Пакет Листа : 1 x Пипер Мелница.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите