.

.

Чаршија Анадолија Пипер Мелница, Зачин Мелница, Бибер Мелница, Турски Мелница (Темно Сребрена, 4.2)

Чаршија Анадолија Пипер Мелница, Зачин Мелница, Бибер Мелница, Турски Мелница (Темно Сребрена, 4.2)

DEN 300.00

Износ
Во продавницата.

РАЗНОВРСНА -BA Пипер Мелница достапни за мелење зачините, како црн пипер, coriander, cardamom, сенф, ким, sumac, ориз.Не се достапни за сол, кафе и големата семиња, како што се оревче, пченка или влажни семе.ПРАКТИЧНО, турски Пипер Мелница може да се користи со сад и се прелива по мелење или да го користите како да се отвори.директно до вашиот оброк.ПРИЛАГОДЛИВА големина на мелење со навртки на врвот.Бибер Брусилки имаат Висок Квалитет на Екипа Тело и ножеви со 6 различни бои алтернативи.ИЗДРЖЛИВИ со целосна метално тело и mechanish.Нема пластични делови на Чаршијата Анадолија Зачин Мелница.МЕТАЛ МЕРЕЊЕ ЛАЖИЦА вклучени во пакетот.Боја : Темно Сребрена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите