.

.

Ајк & Тина Тарнер 1965 Неискористени Концерт Билет

Ајк & Тина Тарнер 1965 Неискористени Концерт Билет

DEN 1271.76

Износ
Во продавницата.

За жал, Ајк Тарнер почина Декември. 13, 2007. Ова е неискористени концерт билет за АЈК & ТИНА ТАРНЕР од 1965 година. Перформансите се одржа на Св. Луј Арсеналот на октомври 9, 1965. Билет цена $2.50 на вратата!Билет мерки 1 5/8" x 6 1/8".Во близина на нане состојба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите