.

.

Identicator Отпечаток Системи Картата

Identicator Отпечаток Системи Картата

DEN 405.60

Износ
Во продавницата.

Издржливи.Permanant или преносни употреба.Цврста рака што се заклучува во место спречува лизгање.Има било големина картичка, вклучувајќи картички врз основа на А4 стандард.Нашата цврста, уни-мувла изградени отпечаток cardholders се направени на еден здрав, високо-одделение пластика.Вклучува мека гума нозе за преносни употреба.Ние, исто така, вклучуваат завртки за постојан монтирање на маса или контра врвот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите