.

.

ZOUSHUAIDEDIAN Отпечаток Електронско Заклучување на Вратата,Keyless Entry Тастатурата Smart Заклучување,Безбедна, Едноставна и Лесно да се Инсталира за Дом, Канцеларија, Апартма?

ZOUSHUAIDEDIAN Отпечаток Електронско Заклучување на Вратата,Keyless Entry Тастатурата Smart Заклучување,Безбедна,

DEN 10823.04

Износ
Во продавницата.

Со биометриски отпечаток технологија за препознавање и осетливи на отпечатоци читателот, тоа може да брзо и точно да го идентификуваат вашиот отпечаток.На отпечатоци smart заклучување користи високо ниво на безбедност чип да се направи вашиот дом повеќе безбеден.Отпечаток, код за итни случаи за скролување, можете да го изберете вашиот омилен метод на внесување, отпечатоци smart заклучување на вратата може да содржи до 200 отпечатоци од прсти.Електронски заклучи болт е водоотпорен и може да се користи на дневна основа на отворено.Тоа не е препорачливо да се користи во груби надворешни средини.Електронско заклучување е направен од високо-цврстина алуминиумска легура, анти-судир, анти-smashing, и школка влијание тест ниво е сертифициран.Име на производ : Smart вратата lock Fingerprint капацитет на складирање : 200 (парчиња)Број на отклучува : > 20000 (пати)Скенирање време :

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите