.

.

Felenny Птичји Кафез Покрие Windproof Покрие Универзална Sunproof Rainproof Покрие Кафез Прибор Погодни за Птица Кафези

Felenny Птичји Кафез Покрие Windproof Покрие Универзална Sunproof Rainproof Покрие Кафез Прибор Погодни за

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Мазна патент затворање, удобен и практичен за употреба.Windproof, rainproof и sunproof да се задржи вашата птица удобно во кафез.Намалување на надворешните пречки и да им помогне на вашиот птица спијат подобро.Направени на супериорен полиестер материјал, не-токсични, дише и издржливи.Оваа birdcage покрие мерки 13x11.8x15.7, погоден за птица кафези.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Водоотпорен Polyester Color : Темно Green Product Големина : 33x30x40cm / 13x11.8x15.7"Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакетот вклучува : 1 x Birdcage Капак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите