.

.

КИНГ КАФЕЗИ SLT 3628 / GC6-3628 Големи Папагал Кафез Папагали Кафези 36x28x69 Птица Играчка Играчки Африкански Сив Lorie

КИНГ КАФЕЗИ SLT 3628 / GC6-3628 Големи Папагал Кафез Папагали Кафези 36x28x69 Птица Играчка Играчки Африкански

DEN 398.40

Износ
Во продавницата.

НОВИ Птица Доказ се Заклучува. 36 инчи широка, 28 инчи длабоки.Птичји кафез врвот се отвора во playpen.Хоризонтална страна барови, Вертикални решетки напред & назад.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ВКЛУЧУВА CURBSIDE ИСПОРАКА камион повлекува за спречување на вашиот дом, парчиња пластични исклучување на палети, и на раце ќе полето на тротоарот од дома.Вистинската тежина е 155 lb. - кои се испраќаат од страна на Товарен Камион на Компанијата (Видите на превозот стапки и политики).Производ ID : SLT 3628 КИНГ КАФЕЗИ СЕКОГАШ ПЛАЌААТ ПОВЕЌЕ ЗА НИВНИТЕ ПРАВ ОБЛОЖЕНИ БОИ, КОИ СЕ ПОДЕБЕЛИ & ПОТЕШКО.ДА СЕ ОСИГУРА ДЕКА ВАШИОТ ЗАВРШНИЦА ЌЕ ТРАЕ ДВА ПАТИ КОЛКУ ШТО БИЛО ОД НАШИТЕ КОНКУРЕНТИ КОИ КОРИСТАТ ИНФЕРИОРНИ ЕВТИНИ БОЈА ЗАВРШУВА!!Вашиот Папагалот ќе има многу простор за играчки и качување во овој голем Папагал Кафез 36 инчи широка, 28 инчи длабоки 69 инчи висок, во висина 54 инчи 1 инчен бар проред, 5 mm бар дебелина Карактеристики : НОВИОТ Птичји Доказ Брави Птичји кафез врвот се отвора во playpen се Свитка надолу пред платформа Хоризонтална страна барови, Вертикални решетки напред & назад врата за безбедност latch 3 замав од фидер врати 3 - 30 мл нерѓосувачки челик чаши (НЕ БРАДАВИЦА) & 2 perches Отстранлив семе catcher (додади 3.5" сите околу) Голем пред кафезот вратата за лесен пристап Слајд-надвор скара & лента за лесно чистење 4 лесно возен casters Птица удира по кафезот за компактен складирање Сите наши кафези се нетоксичен и безбеден за вашите пердувести пријатели.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите