.

.

DJASM ZZWZM Табела Светилка Спалната соба Ноќни Креативни Романтична Едноставна Модерна Личност Сива Кафе Нордиските Табела Светилка Топло Далечински Управувач Дневн

DJASM ZZWZM Табела Светилка Спалната соба Ноќни Креативни Романтична Едноставна Модерна Личност Сива Кафе Нордиските

DEN 9801.84

Износ
Во продавницата.

Материјал : Хардвер+Стакло+Ткаенина.Големина : H58*D36. Боја : Коњак + Кафе.Тип на прекинувач : push копчето switch.Дневна соба, студија соба, спална соба, кревет.Материјал : Хардвер+Стакло+Fabric Size : H58*D36 Color : Coffee Lampshade извор на светлина : E27 Application : модел соба, продажбата статистика, мека декорација, свадба сала, бар counter Living соба, студија соба, спална соба, bedside Space : 5-15 плоштадот meters Voltage : 110 V~240 V.Тип на прекинувач : push копчето switch.Не светилка имаат светлосен извор : без извор на светлина.1 x табела светилка .Answer : ___________________________ Note : 1.Има можеби малку blemish се должи на рачно изработени процес; И метал заклучување може да изгледа како ' рѓа, бидејќи на ретро одлуки ефекти.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. 3.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите