.

.

DISEN Blackhead Смена Вакуум Пора Почиста Blackhead Акни Екстрактор со 4 Сонди, 3 Прилагодливи Вшмукување Ниво & Usb Полнење на Екранот за Кожа на Лицето

DISEN Blackhead Смена Вакуум Пора Почиста Blackhead Акни Екстрактор со 4 Сонди, 3 Прилагодливи Вшмукување Ниво

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

【ПЕРСОНАЛНИТЕ ПОРА ПРАВОСМУКАЛКА】Користење на работната принцип на воздухот пумпа технологија, обезбедува долготрајни вшмукување за три различни својства на кожата, без иритирачки кожата, нежно ги отстранува blackheads на лицето, и му помага на кожата да се врати еластичноста и виталноста.Тоа ќе ви помага да ги чувате вашето лице го чисти и полни со енергија,.Тоа е популарно за целото семејство. 【3 ВШМУКУВАЊЕ РЕЖИМИ & 4 ЗАМЕНЛИВИ СОНДИ】Една клучна за да се префрлите режими слободно. 2-Нормален режим : специјално дизајнирани за нормална кожа. 3-Сува режим:Наменета за чувствителна и сува кожа.Покрај тоа, ултра-лесен и пренослив дизајн (usb полнење)може да ви помогне да уживате во професионална нега на кожата во секое време, насекаде, и исто така можете да го даде како подарок за вашиот љубовник, девојка, пријатели, семејство. 【БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ& LCD МОНИТОР】DISEN Лицето Пора Чистење Електрични е направена од еколошки материјал, ABS, не-токсични и безопасно, пред користење на blackhead алатка за да се отвори порите и да омекне нив, ве молиме да го вклучите греење функција и топлина за 3-5 минути, LCD монитор екранот греење и три типови на кожа (мрсна, неутрален, и сува) и енергијата од батеријата , што ќе ви овозможи да точно да се сфати процесот на згрижување.Потоа можете да изберете вшмукување за да се добие повеќе удобно чистење ефект.DISEN Blackhead Пора Правосмукалка Смена е нов тип на кои можат ефикасно да се отстранат тврдоглав blackheads, whiteheads, мртвата кожа, маст и шминка остатоци, мазни брчките и затегнете кожата.4 заменливи сонди се мали и големи, и може да се користи приспособливо да се постигнат различни ефекти, како што се чистење blackheads и нечистотија, затегнување на кожата, отстранување на фини линии и брчки, како и намалување на мртвата кожа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите