.

.

120 Компјутери Лицето Сунѓерот Компресирани, Luxiv 5 Бои Лицето Чистење на Сунѓерот принцип козметичарите Компресирани Шминка на Лицето Сунѓерот Круг Измијте го Лицет

120 Компјутери Лицето Сунѓерот Компресирани, Luxiv 5 Бои Лицето Чистење на Сунѓерот принцип козметичарите Компресирани

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

【Безбедно Удобно Материјал】 : Лицето сунѓерот компресирани е направен од врвот безбедно влакна полимер сунѓер, не-токсични и невкусна, добра апсорпција на вода, удобно и безбедно за контакт на кожата. 【Преносни и Корисни Големина】 : Лицето чистење на сунѓерот компресирани за принцип козметичарите големина е : 3.1 x 0.47 x 024in, лесни и мини големина лесно да преносни; по апсорпција станува тркалезна форма, пречник од големината е : 3.1 x 3.1 x 0.24 во, разумна големина за да ги користите. 【Лесен за Употреба и Складирање】 : Шминка на лицето сунѓерот лесен за употреба, се стави во вода пред употреба, апсорпција на вода во 8 секунди, и потоа да го употребите тоа, еднократно, само треба користење на вода за миење пред следниот пат кога го користите. 【Мулти-цел】 : Компресира лицето сунѓерот одговараат за чистење на лицето, шминка, и смена, exfoliating отстранување, лосион апликација, добар помошник за жените и мажите, најдобриот подарок избор на пријатели и семејства. 【120 Компјутери Пакет】 : Пакетот вклучува 5 бои компресира exfoliating отстранување сунѓер, розова, жолта, сина, виолетова и зелена, секој од 24 компјутери, вкупно 120 компјутери, што е доволно за секојдневна употреба.Safe МатеријалВлакна полимер сунѓер, не-токсични и невкуснаУдобно за контакт на кожата.Добра апсорпција на вода, апсорпција на вода во 8 секунди.Големина ИнформацииПред апсорпција : 3.1 x 0.47 x 024in По апсорпција : 3.1 x 3.1 x 2.4 in Size Information Application❤Лицето чистење❤Шминка, и смена❤Exfoliating отстранување❤Лосион апликација❤Абсорбента wipes120 Pcs Package25 x розова лицето сунѓерот компресирани 25 x зелена лицето сунѓерот compressed25 x виолетова лицето сунѓерот compressed25 x сина лицето сунѓерот compressed25 x жолта лицето сунѓерот компресирана.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите