.

.

Holographic Помине Уметност Блеска Sequins Шарени Пеперутка Помине Сјајот Снегулки Цвет Помине Уметност Материјали Confetti 3D Писмо Помине Уметност Decals Дизајни за Жени на догр

Holographic Помине Уметност Блеска Sequins Шарени Пеперутка Помине Сјајот Снегулки Цвет Помине Уметност Материјали

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите / акрилни нокти / природни нокти / итн.Секој стил е индивидуално спакувани во мали мрежа.Пакетот Вклучува : holographic сјајот sequins се достапни во 12 различни бои со пеперутка, цвет, писмо дизајни.Вие треба да ги заштити вашите нокти.Лесен за Користење : Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и место на ноктите sequins на ноктите, печат, и со тоа јасно topcoat за подобри ефекти.Се применуваат два тенки палта на вашата избрана лак.Направи вашите нокти да изгледаат шарени и сјајна.Ако помине сјајот sequins се мали, само истури ги вашите нокти.Опис ANAKTB Holographic Пеперутка Цвет Писмо Помине Блеска 3 D Помине Уметност Sequins на доградба на Акрилни Нокти Уметност Резерви Confetti Снегулки.Добра Услуга : ние секогаш сме одговорни за нашите производи.Широк Прилики : Сјајот на ноктите sequins може да се користи на ноктите, очите, на лицето и било кој дел на телото.Изберете боја на вашите sequin.Алтернативно, излечи вашиот лак за да се исуши.Спецификација Количина : 12 бои/set Тип : Ноктите фалсификати sequin Ефект : Сјајот Пакет Содржина : 1 кутија 3 D сјајот на ноктите sequins Функција : Совршен за споделување, фестивали, и многу убавина експериментирање.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Изберете го вашиот лак боја.Ако имате било незадоволство со купувањето, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Премиум Блеска : Искра помине блеска се изработени од еколошки материјали, не-токсични и без мирис, тоа може да се носи на вашите нокти безбедно.Притиснете го sequins на вашите нокти.Се применува база на грб.Вие би можеле да ги покријат до целосно, или може да имате еден sequin на ноктите или може да има произволен број на sequins на вашите нокти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите