.

.

Надворешен 3D Blu Ray DVD Диск Режач, Wihool Ултра Тенок USB 3.0 и Тип-C Blu Ray BD CD DVD Режач Играч Писател Читателот Диск за Mac OS, Windows xp/7/8/10, Лаптоп КОМПЈУТЕР (Црна)...

Надворешен 3D Blu Ray DVD Диск Режач, Wihool Ултра Тенок USB 3.0 и Тип-C Blu Ray BD CD DVD Режач Играч Писател

DEN 1991.76

Износ
Во продавницата.

Pls приклучок во моќта кабелот кога го користите тоа, во случај на оптички диск беше скршен како недоволни за напојување.【Нови Двојно Интерфејс Дизајн/Тип-C+USB3.кои се далеку побрзо од традиционалните USB2. 4, Предлагам да се игра HD blu ray филмови не повеќе од 50 G.Најновите стил преносни надворешни вози наоколу.Ви препорачуваме да го симнете бесплатно софтвер"Cyberlink BD&3 D Советник",инсталирај го на вашиот компјутер, започнете да се изврши тестирање, тоа ќе ви каже резултат ако вашиот компјутер поддржува играње blu ray или 3 D.MAC корисниците се советуваат да се купи Macgo blu-ray Плеер , и Windows корисниците се советуваат да се купи Power DVD. 【Супер Читање Пишување Брзина】На Blu Ray dvd диск прочитајте CD дискови во до 24x, DVD диск во до 8x, и Blu-Ray диск на до 6x.0 висока брзина интерфејс, максимум до 5 Gbps и стабилни перформанси со силна толеранција на грешка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите