.

.

Creme На Природата Боја #3.0 Мека Црна Егзотични Сјај (2 Парчиња)

Creme На Природата Боја 3.0 Мека Црна Егзотични Сјај (2 Парчиња)

DEN 233.76

Износ
Во продавницата.

2 Парчиња.Внесете убаво место каде боја на косата и природата се во хармонија хидратантен органски состојки јадев & поглезите богата вистинската боја се најде...Точно Долготрајна Боја..До 100% Сива Покриеност..Не-Капе Гел Формула..Киви & Цитрус Влага-Дело.сум Шампон..Камилица & Comfrey Исцелување средството за смекнување на косата со Боја на Заштита..Чувствителни Скалпот Мирис-Слободен Боја Формула.Внесете Убаво Место Каде Боја На Косата И Природата Се Во Хармонија Хидратантен Органски Состојки Јадев & Поглезите Богата Вистинската Боја Се Најде...Точно Долготрајна Боја..До 100% Сива Покриеност..Не-Капе Гел Формула..Киви & Цитрус Влага-Акт Сум Шампон..Камилица & Comfrey Исцелување Средството За Смекнување На Косата Со Боја На Заштита..Чувствителни Скалпот Мирис-Слободен Боја Формула.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите