.

.

Природни Влакна НА Cowhide Браун 3-5 М Одделение Б

Природни Влакна НА Cowhide Браун 3-5 М Одделение Б

DEN 825.60

Износ
Во продавницата.

***Ќе Добие Точната Cow Hide Како на Сликата Тука*** Големина Меѓу 32 - 45 регион.Оваа област килим може да се користи за многу работи во домот décor и во секојдневниот живот.Тоа е рачно изработени и направија да биде последен.Само ја отвори чантата и место во вашата дневна област и да уживаат во ремек-дело.Нема собрание е потребно.Автентична премиум коса-на cowhide област килим.Најдобрите избор на природни рака-направена техника се користи во изработка на овој cowhide која има брилијантен боја и мека текстура.Ова парче е alluring дизајн кој совршено ќе акцент вашата дневна соба, тоа е професионално дизајнирана за автентични уметнички изглед за вашата дома декор.Тоа е безбедно да се вакуум вашиот cowhide килим како што би држеле било кој друг килим во вашиот дом.Правосмукалка на руг може да помогне во одржување чиста и да се спречи нечистотијата или дамките од градење на прво место.На cowhide доаѓа од најдобрите крави на пазарот со најдобра грб.Она што ја прави cowhide голема е храна и локацијата тие се живее и дека е од Бразил.Тие се во отворено поле и да јаде и да играат во големи области.Тоа може да биде добра идеја да се земе килим надвор и не тресете го еднаш во некое време.Иако вашиот вакуум може да се добие многу на нечистотија и прашина од килим, тресење го надвор може да затропа изгубат нешто што може да се залепи подлабоко во килим.Тресење на руг исклучување е едноставен метод кој можете да го користите да се задржи вашата cowhide килим чисти и трае подолго.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите